babecznik tworzą

Autorzy:

babecznik.pl z przyjemnością tworzą:

Radiowa Mama - dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem, od wielu lat budzi bydgoszczan (może nawet i Ciebie) złotymi przebojami. Więcej tu

MatkaBezKitu - tematyka około - dzieciowa. Więcej tu

Mama z Jajami - opowie nam o swoim ciekawym i barwnym macierzyństwie:)

Autorka bloga Kobieca Myślodsiewnia, na którym znajdziemy zbiór myśli, przemyśleń i domysłów, które siedzą w głowie standardowej kobiety. Więcej tu.

Miłośniczka Dobrego Życia - żyje w zgodzie z naturą, pracuje, odpoczywa, cieszy się życiem, żyje tak, aby każdego ranka móc powiedzieć: "Tak, wczoraj był wspaniały dzień". 


Matka Wielowymiarowa - autorka bloga o tym samym tytule, który jest alter ego pewnej trzydziestoletniej mamy dwójki małych dzieci, kobiety pracującej, żony niepokornej, córki, siostry, synowej, przyjaciółki i fit mamy. Na blogu, bez ściemy, choć ze szczyptą emocji pisze o tym, co ją ciekawi, cieszy i boli w byciu kobietą wielu wymiarów. Więcej tu.

Matka w budowie - Przez większość życia dziennikarka. Żeby jednak zostać matką, potrzebowała pracy etatowej, a nie studenckiego życia freelancera. Teraz, gdy Antoś, jej największy skarb, jest już na świecie, znów chce pisać.
W babeczniku – o kulinariach, jednej z jej licznych pasji. Uwielbia poznawać nowe smaki, toteż nigdy nie jeździ w miejsca, które nie mogą kulinarnie nic zaoferować. A w domu papuguje mistrzów z różnych zakątków świata. Znajomi się z niej śmieją, że nie robi imprez, tylko wydaje przyjęcia. Najbardziej jednak realizuje się w pieczeniu ciast i na pewno część przepisów, którymi się podzieli będzie dotyczyła słodkości.
Jest członkiem Koła Gospodyń Wiejskich w Mochlu, do którego trafiła, gdy zrealizowała wraz z tatą Antosia szalony pomysł kupna 100-letniego domu. Domu, który przypomina plac budowy. Podobnie jak całe jej życie.

Obywatelka Matka - kuchnia to jej królestwo, w którym ogranicza ją tylko wyobraźnia. To tam odpoczywa po męczącym dniu, to tam pozbywa się złego humoru i czarnych myśli, to tam rozpala domowe ognisko, ściągając domowników i sprawia, że to tam siedzi się najlepiej.
Ale nie zawsze tak było: kiedyś kuchnia regularnie stawała się polem bitwy - walczyła w niej o smak. Teraz już nie walczy, ale tańczy. Po więcej sięgnij tu
A po to, by przekonać się jaką Obywatelką Matką jest, zaglądnij tutaj.

Łucja - kobieta, pracująca, matka, żona, przyjaciółka. Zdarzy Jej się pisać pikantnie.


Jeśli Masz ochotę z Nami pisać daj znać na adres: babecznik@op.pl


2 komentarze:

  1. Super dziewczyny! Będę tu zaglądać. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszamy ochoczo:) Również na nasz fanpage!

    OdpowiedzUsuń

Komentarz wyczekiwany i mile widziany:)